Electronic Arts zostaje na dłużej w Ambassador Office Building

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, będąca liderem w branży w zakresie zrównoważonego rozwoju, z powodzeniem zarządza oraz komercjalizuje swoje budynki biurowe, pomimo pandemii. Electronic Arts, jeden z czołowych amerykańskich producentów oraz wydawców gier komputerowych, przedłużył właśnie umowę najmu w Ambassador Office Building. Firma zajmuje powierzchnię 528 mkw. na 10. piętrze.

– Z powodu pandemii wiele firm korzysta obecnie ze swoich biur w bardzo ograniczonym zakresie. Pomimo to widzimy, że nie chcą one ograniczać wynajmowanej powierzchni, a tym bardziej całkowicie z niej rezygnować. Duży wpływ na te decyzje ma współpraca z zarządcą budynku. W Hines staramy się zawsze wychodzić naprzeciw indywidualnym potrzebom najemców, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań – podkreśla Monika Igła, Leasing Manager, Hines Polska Sp. z o.o. – Dodatkowo, z rozmów z naszymi najemcami, wiemy, że wielu pracowników tęskni już za możliwością swobodnej pracy w biurze, chociażby w systemie hybrydowym. Jestem przekonana, że jak tylko sytuacja epidemiczna ulegnie poprawie, nasze biurowce znów zaczną zapełniać się ludźmi. Z psychologicznego punktu widzenia biuro jest ważnym elementem naszego życia, nie tylko zawodowego, ale także społecznego. Fizyczne spotkania pomagają nam bowiem budować relacje interpersonalne, integrują i wzmacniają poczucie przynależności do zespołu – dodaje Monika Igła.

– Zespół Electronic Arts Polska pracuje obecnie w systemie zdalnym. Wierzymy jednak, że już niedługo będziemy mogli znowu spotykać się w biurze. Powierzchnia, którą wynajmujemy w Ambassador Office Building, spełnia wszystkie nasze oczekiwania, dlatego chcemy tu zostać na dłużej – mówi Jarosław Kędzior, dyrektor zarządzający Electronic Arts Polska.

Ambassador Office Building jest nowoczesnym budynkiem klasy A, który oferuje około 16 500 mkw. wysokiej jakości powierzchni biurowo-handlowej. Obiekt charakteryzuje bardzo dogodna lokalizacja u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej, w dynamicznie rozwijającej się części Mokotowa. Dzięki strategicznemu położeniu, biurowiec jest świetnie skomunikowany z innymi częściami miasta – można się do niego szybko dostać zarówno prywatnymi, jak i publicznymi środkami transportu. Najemcy mają do dyspozycji parking na 297 samochodów oraz infrastrukturę dla rowerzystów, w tym stojaki i szatnię z prysznicami. Dodatkowo w bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się jedno z największych centrów handlowych Warszawy – Galeria Mokotów. Ambassador Office Building posiada certyfikat BREEAM i jest objęty autorskim programem HinesGO (Hines GREEN OFFICE), który został stworzony, aby promować proekologiczne postawy i rozwiązania wśród najemców.

O Hines

Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji na rynku nieruchomości na całym świecie. Firma została założona w 1957 r. i obecnie ma biura w 240 miastach w 27 krajach. Hines zarządza aktywami o wartości 160,9 mld USD 1 , w tym portfelem inwestycyjnym o wartości 81,7 mld USD oraz portfelem o wartości 79,2 mld USD jako zarządca nieruchomości o łącznej powierzchni przekraczającej 16 mln mkw., należących do innych podmiotów. Dotychczas firma wybudowała lub nabyła i zmodernizowała 1450 nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 45 mln mkw. Obecnie realizuje 180 projektów na całym świecie. Ze względu na bogate doświadczenie w inwestowaniu w projekty różnych typów, przy odmiennych poziomach ryzyka oraz ogromne zaangażowanie w zrównoważony rozwój, Hines jest obecnie jedną z największych i najbardziej renomowanych firm na globalnym rynku nieruchomości. Więcej informacji znajduje się na stronach www.hines.pl oraz www.hines.com.

1Aktywa te obejmują zarówno globalny portfel Hines, jak i projekty, w ramach których firma świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego (stan na 31 grudnia 2020 roku).

Dodatkowych informacji udziela:
Joanna Mioduszewska
Hines Polska Sp. z o.o.
(48 22) 351 24 00
joanna.mioduszewska@hines.com