PANDORA w gronie najemców budynku Graffit

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, ma przyjemność poinformować, że PANDORA, międzynarodowa firma jubilerska, podpisała pięcioletnią umowę najmu na 3 190 mkw. powierzchni biurowej w budynku Graffit w Warszawie. W procesie negocjacji, PANDORA była reprezentowana przez firmę Colliers International.

PANDORA jest obecna w ponad 100 krajach, na sześciu kontynentach. Łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią, projektując i produkując wysokiej jakości ręcznie wykańczaną biżuterię.

„Jesteśmy przekonani, że Graffit zapewni nam optymalne warunki rozwoju. Położenie biurowca gwarantuje naszym pracownikom wyjątkową dostępność komunikacyjną oraz możliwość korzystania z bogatego zaplecza handlowo-usługowego w najbliższej okolicy. Natomiast nowoczesne, efektywne w aranżacji powierzchnie biurowe pozwolą na stworzenie komfortowych warunków pracy” – komentuje Małgorzata Kandela, Head of Administration w PANDORA Jewelry CEE.

„Mokotów jest niezmiennie jednym z najpopularniejszych centrów biznesowych w stolicy. Połączenie doskonałej lokalizacji budynku Graffit z wysokiej jakości architekturą i innowacyjnymi rozwiązaniami dla najemców sprawia, że oferowane powierzchnie biurowe cieszą się dużym zainteresowaniem międzynarodowych i polskich firm” – komentuje Marcin Ratajski, Project Manager w Hines Polska.

Po podpisaniu tej umowy poziom najmu biurowca Graffit wynosi 65%. Do grona najemców budynku należą także Globalne Centrum Rozwiązań IT Roche (Roche Global IT Solutions), Roche, Lingaro, Szkoła Tańca Rytm, Żabka, Nowakowski Gorąco Polecam.