Warbud przedłuża najem w Nestlé House!

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, ma przyjemność poinformować o przedłużeniu umowy najmu przez Warbud S.A. w biurowcu Nestlé House. Jest to ośmiokondygnacyjny obiekt klasy A o powierzchni ponad 19 000 m kw., zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 32.

Warbud S.A. to generalny wykonawca inwestycji budowlanych, mający w swoim portfolio ponad 600 zrealizowanych projektów. Firma jest wieloletnim i jednym z największych najemców Nestlé House. W październiku 2019 roku Warbud postanowił przedłużyć postanowienia dotychczas obowiązującej umowy do 2027 roku.

– W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdemu najemcy zapewnić możliwie najlepsze warunki pracy. Cieszymy się, że podejmowane przez nas działania znajdują uznanie również wśród firm z branży budowlanej, takich jak Warbud, który po kilku latach najmu w Nestlé House, podjął decyzję o kontynowaniu współpracy – powiedział Łukasz Pawikowski, Dyrektor w Hines Polska.

Warbud postanowił także przedłużyć najem 276 m kw. powierzchni w Ambassador Office Building – sąsiednim biurowcu Nestlé House, również należącym do Hines.

Właścicielem Nestlé House oraz Ambassador Office Building jest fundusz Hines Poland Sustainable Income Fund (HPSIF). Aktywami i nieruchomościami w imieniu HPSIF zarządza Hines Polska.