Development

Najwyższe standardy usług deweloperskich

Hines jako jeden z największych na świecie prywatnych deweloperów dysponuje potencjałem finansowym i doświadczeniem, pozwalającym na realizowanie najbardziej wymagających projektów, zróżnicowanych pod względem swojej skali i przeznaczenia. Firma zarządza procesami deweloperskimi zarówno na zlecenie źródeł kapitału zarządzanych przez Hines jak również dla klientów zewnętrznych.

Wyróżnikiem firmy Hines na rynku jest możliwość czerpania doświadczeń z projektów deweloperskich, zrealizowanych na całym świecie, dzięki którym rozwiązywanie trudnych zagadnień natury inżynieryjnej, prawnej lub komercyjnej możliwe jest bez uszczerbku dla harmonogramu i kosztów realizowanego przedsięwzięcia.

Usługi deweloperskie

Analiza wykonalności

 

Budżetowanie inwestycji

 

Koordynacja projektu architektonicznego

 

Zarządzanie procesem budowlanym

 

Pozyskanie zewnętrznego finansowania (kredyty budowlane i budowlano-inwestycyjne)

 

Strategie marketingowe

 

Komercjalizacja

 

Zarządzanie relacjami inwestorkimi

 

Metropolitan

Metropolitan jest jednym z najnowocześniejszych budynków biurowych klasy A w Polsce, wyróżniony wieloma nagrodami w kraju i za granicą. Budynek położony w historycznym miejscu Warszawy, przy Placu Piłsudskiego, zaprojektowany został przez światowej sławy biuro architektoniczne Foster + Partners, pod kierownictwem samego Normana Fostera.

WIĘCEJ