O Hines

Hines jest prywatną firmą specjalizującą się w prowadzeniu inwestycji, organizacji procesu deweloperskiego i zarządzaniu nieruchomościami. Firma powstała w 1957 roku, a obecnie posiada 201 oddziałów w 24 krajach na całym świecie i jest jedną z największych oraz najbardziej szanowanych organizacji w branży.

Spółka Hines Polska jest w całości własnością Hines International Real Estate Holdings (HIREH) z siedzibą w Houston. Biuro regionalne w Warszawie działa od 1997 roku. Do dnia dzisiejszego polski oddział firmy Hines zgromadził silny zespół profesjonalistów skoncentrowanych na najwyższej jakości, wdrażaniu strategii zrównoważonego rozwoju i tworzeniu długotrwałej wartości budowanych, nabywanych oraz zarządzanych nieruchomości w Polsce. Ugruntowaną pozycję na rynku w Polsce firma zawdzięcza doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy w obszarze nieruchomości biurowych, mieszkaniowych i magazynowych.

Hines w skrócie

€ ~1253 mln
WARTOŚĆ AKTYWÓW ZARZĄDZANYCH W POLSCE
65+
PRACOWNIKÓW W POLSCE
20+
LAT DZIAŁALNOŚCI W POLSCE

Filozofią Hines jest zrozumienie potrzeb klientów oraz dbanie o długoterminową wartość nieruchomości. Wieloletnia obecność w branży oraz stawianie na najlepsze praktyki sprawiły, że nasza firma wyróżnia się wysokim standardem w zarządzaniu nieruchomościami oraz prowadzeniu przełomowych projektów.

Nasza wizja

Pragniemy być najlepszym partnerem biznesowym,
deweloperem i inwestorem na świecie.

Wartości przewodnie Hines

1.

Standard Hines stanowi wzorzec na rynku nieruchomości dotyczący tworzenia wartości, jakości usług i etyki zawodowej wobec wszystkich klientów.

2.

Zgodnie z naszą misją, wszystkie produkty i usługi świadczone przez Hines cechują się najwyższą jakością.

3.

Pracownik Hines jest najlepszym przykładem standardu Hines i najcenniejszym zasobem firmy.

4.

Hines jest zaangażowany w promowanie kultury integracyjnej, w której docenia się i szanuje różnorodność.

5.

Stale dążymy do bycia liderem branży w dziedzinie zrównoważonego rozwoju oraz do bycia czołową firmą na rynku nieruchomości na świecie.